This is alternative content.

Historie

Na počátku byl doutník...

Firma Golf Drive, s.r.o. vznikla v roce 1996 jako obchodní společnost. Zpočátku se zabývala především dovozem a distribucí golfového vybavení, proto ten Golf v názvu.

Elektronické cigáro

Na jaře roku 2007 nám známý z Německa, náruživý dlouholetý kuřák, e-mailem nadšeně popisoval zázračnou světovou novinku - Elektronické cigáro. Tehdy, před rokem a půl, nebylo po e-cigaretách nové generace ještě ani vidu, ani slechu. Ve výrobě byly pouze e-doutníky a e-cigarilla, první generace e-cigaret spatřila světlo světa až v létě 2007. Jednoho z členů managmentu firmy, Borise Netopila tato novinka uchvátila natolik, že prosadil aby se firma začala touto novinkou zabývat. První dodávku do ČR jsme uskutečnili v dubnu 2007. Následovalo testování, korespondence s výrobci, korespondence s úřady. Do prodeje byla e-cigareta dána v červenci 2007. Byli jsme první v ČR, kdo elektronickou cigaretu českým kuřákům představil a na dlouhou dobu i jediní, kdo ji zde nabízel.

Distribuce e-cigaret

Další prodejci vznikli až na přelomu roku 2007 a v podstatě všichni z nich si první e-cigaretu objednali u nás.

Zabýváme se výhradně elektronickými cigaretami

Počátkem letošního roku se zájem o e-cigaretu rozrostl natolik, že jsme se rozhodli založit novou firmu, která se bude zabývat pouze a výhradně elektronickými cigaretami. V březnu byla tedy založena Gold Drive, s.r.o., věnující se již výhradně tomuto sortimentu.

Komunita e-kuřáků

Od počátku jsme doslova vypiplali příjemnou komunitu e-kuřáků pionýrů, kteří s námi prožívali dobrodružné vzrušující začátky i příchody nových typů s vylepšeným designem a lepší funkčností. E-kuřáčtí pamětníci jistě vzpomenou například na naši lo�kou předvánoční akci „E-KU�E PŮL ROKU ZDARMA", která sklidila obrovský úspěch.

Elektronické kouření nás baví

Jsme v ČR firmou, která se e-kuřáckému sortimentu věnuje nejdéle, soustřeďuje me se pouze na tento sortiment a chceme se mu věnovat dlouhodobě. Baví nás to.

Vždyť moderní je e-kouřit... :-)

Naše výrobky si můžete zakoupit přes internet v e-shopu, nebo přijít přímo k nám do kamenného obchodu v Praze 3, Prokopova 13 či navštívit některého ze smluvních prodejců.

O: Jak se zapíná e-cigareta?
F: Je to snadné:
1. odšroubujte a odložte stranou špičku se světelným indikátorem.
2. Vložte do pouzdra baterii, záporně nabitou stranou napřed.

Partneři: Isolar.cz | E-liquid | Eliquid, patrony | Elektronicke cigarety | Diskuze o e-cigaretach |

[CNW:Counter]