This is alternative content.

Filosofie firmy Gold Drive, s.r.o.

Jedinečný nápad

Elektronická cigareta je moderní výrobek s jedinečným nápadem a obrovským potenciálem . Tento nápad chce Gold Drive s.r.o. v České republice dále pěstovat, a to dlouhodobě a systematicky. Chceme rozšiřovat povědomí veřejnosti o e-cigaretě, chceme znásobit prodejní síť do všech větších měst, chceme dohlédnout na to, aby na e-cigaretu nebyla uvalena spotřební da�lt;/strong>.

Komunikujeme již s leteckými společnostmi, aby bez výjimky umož�vali kouřit elektronickou cigaretu na palubách svých letadel. Zhruba polovina z nich to již umož�je. Do budoucna se pokusíme prosadit pro eletronickou cigaretu statut zdravotní pomůcky pro odvykání kouření, na kterou by mohly přispívat pojišťovny.

Chceme, aby Vám elektronická cigareta chutnala, aby jste si jí oblíbili a aby naše firma byla pro Vás vždy zárukou kvality a jedinečného přístupu k zákazníkům.

Partnerství

Při své práci s elektronickými cigaretami se opíráme o dva důležité partnery, s nimiž sdílíme zápal pro věc: své zákazníky a dodavatele. Snažíme se, aby lidský přístup převažoval nad formálními povinnostmi a vztahy. Úzce spolupracujeme s Klubem e-kuřáků a budeme pomáhat rozvíjet jeho činnost tak, aby se z uživatelů e-cigaret stala živá komunita. S dodavateli vždy usilujeme o dlouhodobou spolupráci, se všemi z nich máme podepsány dlouhodobé smlouvy. Někteří z nich se již téměř stali našimi vzálenými přáteli, neboť nás spojuje nadšení pro věc.

Za rok a půl, co elektronické cigarety dovážíme, jsme měli již možnost se více poznat a tak ve většině případů to již nejsou pouzí dodavatelé, ale partneři, kteří nám vždy vyjdou vstříc. Naposledy se to ukázalo nyní, kdy jsme okamžitě po skončení Olympijských her v Pekingu přednostně obdrželi zásilku e-liquidů. Přednostně v rámci celého světa...tedy i před odběrateli z Německa či Británie, kteří zásobují mnohem větší trh.

Spolehlivost

Naším cílem v Gold Drive s.r.o. je udržovat si soustavně široký přehled o celosvětově nabízeném sortimentu e-cigaret včetně všech novinek. Zákazníkům pak nabízíme již jen ty nejlepší typy různých kategorií a cenových hladin, samozřejmě vždy s veškerým příslušenstvím.

Chceme být garantem spolehlivých služeb a seriozních informací, protože s e-cigaretou to myslíme vážně... :-)

O: Jak se zapíná e-cigareta?
F: Je to snadné:
1. odšroubujte a odložte stranou špičku se světelným indikátorem.
2. Vložte do pouzdra baterii, záporně nabitou stranou napřed.

Partneři: Isolar.cz | E-liquid | Eliquid, patrony | Elektronicke cigarety | Diskuze o e-cigaretach |

[CNW:Counter]