Vítejte na stránkách prvního českého prodejce E-cigaret.

E-cigareta - Archív novinek

Vážení zákazníci a příznivci e-kouření:

Stále se zvyšující zájem o e-cigarety si ve společnosti Golf Drive, s.r.o., která jako první před více než rokem na český trh dovezla tehdy žhavou novinku, elektronické cigarety, vyžádal nutnost organizačních změn. Byla tedy založena nová společnost, Gold Drive, s.r.o., která se zabývá pouze a jedině elektronickými cigaretami.

Za ten více než rok naše firma elektronickou cigaretu v ČR zpopularizovala, pořídilo si jí od nás již více než 2000 zákazníků, včetně např. Jiřího Bartošky, Marty Kubišové, Oldřicha Kaisera či Jana Krause. Vždy jsme dbali na serióznost, spolehlivost, promptní vyřizování reklamací a nikdy jsme se nesnížili k vědomému klamání zákazníků. O dobrém jméně naší firmy jako pramene seriózních informací k elektronickým cigaretám svědčí i to, že jsme již třikrát byli vyzváni veřejnoprávní Českou televizí o natočení reportáže či vyjádření se k problematice. Naposledy ve středu 30.7.08 v naší vzorkové prodejně v Prokopově 13 natáčela ČT reportáž o elektronických cigaretách.

Pozor na neseriózní prodejce e-cigaret!

Růst popularity e-cigaret však má i svou negativní stránku. Někteří obchodníci zavětří a vidí v prodeji e-cigarety rychlý zisk. Nejde jim o serioznost a dobrou informovanost zákazníka, jde jim pouze a jedině o co nejrychlejší a největší prodej. Tito obchodníci pak bůhví odkud dovezou zásilku e-cigaret, nazvou ji 4G, 5G, 6G, na své stránky bezostyšně opíší cizí texty (např. slogan Moderní je e-kouřit vymyslelo naše grafické studio v listopadu loňského roku a dnes si ho na své stránky dává každý druhý prodejce e-cigaret) a následně je prodá vají coby největší novinku na trhu. Stačí zadat do vyhledávače elektronická cigareta či e-cigareta a objeví se ne méně než 15 takovýchto prodejců, kteří vznikli za uplynulé dva měsíce.

Gold Drive, s.r.o. prohlašuje:

Názvy typu 4G, 5G, 6G jsou naprostý nesmysl, který slouží pouze k matení zákazníků a ke zvýšení prodeje neseriozních obchodníků. Výraz 2G jsme zavedli my v prosinci loňského roku proto, abychom odlišili první typ e-cigaret od nové ho a nehodláme se podílet na matení zákazníků zvyšováním číslovky před G. Dlouhou dobu jsme tuto praxi přehlíželi. Nyní však takovéto jednání ohrožuje dobrou pověst, kterou e-cigarety doposud měly.

Příklad? Tuto e-cigaretu nazývají nejčastěji oni neseriozní prodejci jako 5G.

Nejedná se o žádnou 5G, jedná se o typ DSE 103 (každý, kdo si ji již zakoupil najde na boku krabičky). Tento typ máme na skladě již dlouhou dobu a neprodávali jsme ho proto, že v nabídce máme mnohem kvalitnější e-cigarety.

O: Jak se zapíná e-cigareta?
F: Je to snadné:
1. odšroubujte a odložte stranou špičku se světelným indikátorem.
2. Vložte do pouzdra baterii, záporně nabitou stranou napřed.

Partneři: Isolar.cz | Bazény, zastřešení bazénů | Malovaný porcelán | Kup si hrnek | Úklid Mleziva | Úklid kanceláří | Mobilní telefony | Čištění koberců

[CNW:Counter]